Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Відділення загальної юридичної підготовки

Назва цього відділення підкреслює характер підготовки студентів, котрі навчаються за традиційним для юридичних вузів навчальним планом, набір дисциплін у якому характеризується як стандарт. Назва відділення обумовлена й тим, що в Академії вперше і досі у єдиному ВНЗ в Україні існує, поряд із традиційною (і на її базі), спеціалізована програма адвокатської підготовки, яка доступна лише на відділенні спеціальної професійної підготовки.

На обох відділеннях готують юристів за спеціальністю "081 ПРАВО" для здобуття ступенів «Бакалавр», «Магістр». Термін навчання: 4 роки – Бакалавр, 2 роки – Магістр.

Студенти проходять навчальну практику щорічно у органах державної влади та місцевого самоврядування, в прокуратурі та судах згідно з відповідною програмою. У процесі викладання окремих дисциплін студенти під керівництвом викладачів відвідують засідання в Конституційному Суді, Верховному Суді. Вони опановують знання шляхом рольових ігор, комп'ютерного тестування, зокрема, у створеному в Академії Центрі тренінгів, майстер-класів та ділових ігор.