Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Міжнародні зв'язки

 

Розвиваючи міжнародні зв’зки, кафедра іноземних мов та перекладу співпрацює з університетами Нью-Йорку СУНІ (США), Лінчопінгу та Стокгольму (Швеція), Лондону (Великобританія). В рамках забезпечення якісної підготовки фахівців – перекладачів в Академії адвокатури України діє Американсько-Українська англомовна програма.

Викладачі кафедри проф. Антонюк Н.М., доц. Титаренко О.Ю., ст. викл. Краснолуцький К.К. здійснюють постійну перекладацько-фахові контакти з іноземними представництвами, дипломатичним корпусом, акредитованими в Україні, міжнародними організаціями, зокрама, ст. викл. Краснолуцький К.К. має тривалі і продуктивні контакти з Міжнародною асоціацією психоаналітиків та психотерапевтів, транснаціональними компаніями в галузі навтогазовидобутку.

Студенти Академії адвокатури України, які навчаються за спеціальністю “Переклад”, стали учасниками роботи віртуального міжнародного офісу “Майкрософт” та здійснюють контакти з більш ніж 34 країнами світу, спілкуючись різними іноземними мовами.

16 грудня 2005 року відбулася презентація кафедри іноземних мов та перекладу Академії адвокатури України. До участі в презентації були, зокрема, запрошенні:
Голова посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії пан Мартін Харіс
Культурний аташе амбасади США пані Шері Бістрански
Директор урядових програм корпорації ІNTEL в Україні
Директор Українського центру міжнародної освіти Дубчак О.В.
Аташе з питань культури пан Ашот Гирхієв
Посол Перу в Україні пані Ліліана Торрес-Муга
Директор мовної школи Phoenix пан Воурингер Едмунд
та інші поважні особи.

Інформація про презентацію кафедри звучала багатьма мовами світу, була розміщена на кількох Інтернет-каналах новин.

Нестандартні заняття з англійської мови, які проводять викладачі кафедри проф. Антонюк Н. М., доц. Титаренко О. Ю., доц. Чеботарьова Л. Р., ст. викл. Краcнолуцький К. К., ст. викл. Головешко Т. А., ст. викл. Вайноренє І. П., були зняті телевізійними програмами BBC, SKYNEWS і використані у світових показах.

З метою використання освітніх інновацій викладачі кафедри іноземних мов та перекладу постійно запрошують для участі викладання іноземних мов носіїв мови – професорів із США, Великобританії, Канади.

Завідувач кафедри, проф. Антонюк Н.М. систематично ділиться досвідом використанням міжнародних науково-освітніх ресурсів, технологій, інновацій та мультимедії в університетах Нью-Йорку, Філадельфії, Сан-Франциско та Лондона.

Студенти 3 та 4 курсів спеціальностей “Переклад” та "Міжнародне право” проходять автентичну практику з проблем удосконалення володіння іноземними мовами в ході ексклюзивного курсу “Інституту Левітта (США) – Академія адвокатури України: суд присяжних. Судочинство в Україні та США”. Об’єктами проходження перекладацьких тренінгів та професійно-тестових сесій для вище вказаних студентів є: Всеукраїнський благодійний фонд розвитку знань; Спілка адвокатів України; Онлайн Інтернет перекладацьке бюро (з використанням матеріалів США, Великобритані, Швеції, Швейцарії, Канади; Міжнародний тестовий центр “ТОЕІС” України; Корпорація “Інтел”.

Використання Інтернет-конференцій сприяє широкому залученню науковців, викладачів та студентів до обговорення актуальних проблем. Практика проведення таких конференцій, яка існує в академії, свідчить про відкриття нових можливостей активного наукового спілкування, яке продовжується і поза рамками наукової конференції. Така форма конференцій сприяє їх проведенню протягом тривалого часу, безмежному розширенню учасників конференцій, в тому числі й міжнародних.

У грудні 2007 року професор академії адвокатури Антонюк Н.М., проф. Лисенко Е.І. та доценти кафедри іноземних мов Чеботарьова Л.Р., Рубинська Б.І., Титаренко О.Ю., ст. викл. Краснолуцький К.К., Бондаренко К.І., взяли участь у міжнародній Інтернет-конференції “Сучасні технології викладання іноземної мови”. Учасниками конференції були 11 країн, мова конференції – англійська.

Застосована в Академії практика Інтернет-опитувань, зокрема під час проведення конференцій, в тому числі й з їх тематики, свідчить про ефективність такої форми отримання інформації, яка застосовується у науковій, законотворчій і навчальній роботі.