Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Iнформація про Академію адвокатури

Історично співпало, що саме у рік і місяць, коли була прийнята Конституція України, яка визнала найвищою соціальною цінністю людину, а її права і свободи стали визначати зміст і спрямованість діяльності держави, і вперше проголошено право кожного на правову допомогу, в нашій країні відкрився вищий навчальний заклад для підготовки кадрів для адвокатури, підвищення кваліфікації адвокатів та розробки наукових проблем адвокатської діяльності. Днем народження його стало 13 червня 1996 року. В цей день Інститут (нинішня Академія) отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за спеціальністю «правознавство» (зареєстровано Інститут адвокатури 12 жовтня 1995 pоку).


 

Ректор – Варфоломеєва Тетяна Вікторівна, адвокат, доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України, завідуюча кафедрою адвокатської майстерності та міжнародної юридичної практики Академії адвокатури. Нагороджена відзнакою Президента України «Орден княгині Ольги» III ступеня. Закінчила юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка (1968). Захистила докторську дисертацію на тему: «Організаційні, процесуальні та криміналістичні проблеми захисту адвокатом прав підозрюваного, обвинуваченого, підсудного» (1994). Має понад 250 наукових праць, серед яких: «Історія адвокатури України» (1996); «Защитник в уголовном процессе» (1998); «Криминалистика и профессиональная деятельность защитника», Коментар до Закону України «Про адвокатуру» (2003, 2010) та ін.

9 жовтня 2017 року Т.Варфоломеєва перемогла на виборах ректора Академії адвокатури, що відбувалися за процедурою, встанвленою новим законодавством про вищу освіту, і, таким чином, очолила Академію адвокатури на новий термін. Інформація про перебіг та підсумки виборів оприлюднена на спеціальному сайті, присвяченому виборам ректора Академії - 2017.

Проректор з навчальної роботи – Мількова Катерина Віталіївна, працює в Академії адвокатури з 2002 року, загальний стаж педагогічної роботи – понад 20 років. У 1984 році закінчила історичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка та отримала кваліфікацію «історик, викладач історії та суспільствознавства». У 2006 році закінчила Академію адвокатури України та здобула кваліфікацію «юрист». Викладає курси: «Римське приватне право», «Історія України», «Історія держави і права України», «Історія держави і права зарубіжних країн». З 2002 року – завідуюча аспірантурою, відповідальний координатор роботи в редколегії фахового наукового видання «Вісник Академії адвокатури України».

Проректор зі спеціальної професійної підготовки – Бірюкова Аліна Миколаївна, адвокат, кандидат юридичних наук (тема дисертації: «Конституційні засади діяльності адвокатури в Україні»), член адвокатського об'єднання «Українська адвокатська корпорація», член Дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, доцент Академії адвокатури України, Заслужений юрист України. Закінчила юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка (1989). Викладає курси: «Історія адвокатури», «Організація і функції адвокатури України» та спецкурси з проблем адвокатури.