Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Кафедральні новини

10|07|12

Участь у створюваних в Україні інститутах гомадянського суспільстваНаказом Омбудсмена від 10 липня 2012 р. адвокат, віце-президент САУ, доцент Гончаренко С.В. включений до складу консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людиниАрхів новин

04|11|11

Екскурсія до Державного музею авіації: міжнародне повітряне право – наочно3 листопада 2011 року, за ініціативою старшого викладача кафедри прав людини, міжнародного та європейського права Ніколенко (Бойко) Ірини Іванівни, студенти 4 курсу міжнародного відділення, відвідали Державний музей авіації в місті Києві. Екскурсія тривала близько двох годин. Метою екскурсії було познайомити правників-міжнародників як з історією розвитку авіації, так і з основними «представниками»  повітряної «братії».

Отже, трохи про те, що ми побачили.

Музей авіації розташований під відкритим небом, на території колишньої злітно-посадкової смуги. Площа музею сягає 15 гектарів. На території музею представлені не тільки експонати цивільної, а «присутні» й « представники» військово-морської та транспортної  авіації. Експонатів в музеї налічується близько 70, і представлені вони у вигляді «алей». (Аллея «Мигов», «Сборник вертолетов Миля»).

Інколи літаки та гвинтокрили згруповані не за принципом «алеї», а за сферою використання.  Скажімо, на дальній площадці представлені літаки та гвинтокрили, що використовуються для ведення бойових дій. Серед них особливе місце посідають ТУ-142, БЕ-6, а також ТУ-95 «ведмідь», яких сміливо можна назвати «елітою військового часу». 

«Зустрічає» відвідувачів літак  «Анатра Анасаль».

Анасаль був одним із перших літаків на території Російської Імперії, ротативний двигун якого було змінено на стаціонарний мотор з системою водяного охолодження Сальмсон P9.

Крім Анатри, увагу привертають також МІ-6 та МІ-26. Як відомо, МІ-26 є найбільшим гвинтокрилом у світі, здатним підняти вантаж вагою до 20 тон. Серед військових МІ-26 отримав прізвище «літаюча корова», через достатньо великі габарити навіть для гвинтокрила.

В музеї, також, представлені експонати маленьких літаків МІ-1 та МІ-2, часто іменованих,  як «малюки». Крім того, тут присутній екземпляр «безпілотника» ТУ-143, більш відомий як тактичний літак-розвідник ВР-2 «СТРИЖ» (основною задачею є ведення тактичної розвідки в прифронтовій зоні шляхом фотографування та телевізійної передачі).

Заслуговує на увагу гордість музею – єдина в світі колекція стратегічних  бомбардувальників ТУ-22 «Бекфаєр», здатних нести ядерні бомби.

Крім того, слід відмітити, що деякі з літаків знаходяться повністю в робочому стані.

Ближче до закінчення екскурсії нам надали можливість дослідити зсередини декілька повітряних машин, серед яких були МІ-26 та ІЛ-62.

В цілому слід відмітити, що екскурсія виявилась не тільки цікавою, а й корисною.

 


 

Екскурсія до Державного музею авіації: міжнародне повітряне право — наочно

На фото: Старший викладач кафедри Ірина Ніколенко (зліва) зі студентами-міжнародниками

Екскурсія до Державного музею авіації: міжнародне повітряне право — наочно

 

Екскурсія до Державного музею авіації: міжнародне повітряне право — наочно

 

Екскурсія до Державного музею авіації: міжнародне повітряне право — наочно

 

 
Архів новин

10|12|08

Круглий стіл до Дня прав людини10 грудня в Академії адвокатури України відбувся Круглий стіл, присвячений 60-річчю прийняття Загальної Декларації прав людини. Студенти і викладачі обговорили актуальні питання дотримання прав людини в Україні, наголосили на важливій ролі юриста у сучасному світі, обмінялися думками щодо застосування міжнародних документів у захисті прав і свобод людини і громадянина.


Першу частину круглого столу веде доцент кафедри прав людини, міжнародного та європейського права Михайло Дружков

Архів новин

30|09|08

Зустріч з дипломатомКафедра прав людини, міжнародного та європейського права Академії адвокатури України провела 1 жовтня 2008 року зустріч з високопрофесійним дипломатом – координатором проектів ОБСЄ в Україні паном Послом Любомиром Копай.

Його вельможність пан Посол Любомир Копай поділився знаннями та досвідом зі студентами, що навчаються за спеціальністю «Міжнародне право», а також змістовно відповів на їх запитання щодо основних напрямів діяльності ОБСЄ на сучасному етапі. Академія адвокатури щиро вдячна пану Послу за цікаву і багату прикладами промову.


На фото: Доцент кафедри Людмила Фалалєєва з Послом Любомиром Копай
Архів новин