Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Кафедральні новини

30.06.2007 — Очередное «золото» наших студентов! На сей раз обладательницей золотого сертификата TOEIC стала Елена Марциновская, студентка 1 курса Академии адвокатуры Украины, которая к тому же выиграла 2 места в конкурсе на лучшую речь в суде присяжных на английском языке, который проводили Институт Левитта и Академия адвокатуры Украины. Среди лекторов и членов жюри были судьи Верховного Суда США, известные адвокаты и юристы.

Алексей Демьяненко и Никита Самарский – студенты Академии адвокатуры Украины – получили золотые сертификаты в конце 2007 года.

 

TOEIC – Ukraine достигла договорённости с рядом национальных партнеров проводить сертификацию студентов. Таким образом, студенты получают ценный сертификат, который существенно повышает их конкурентные возможности и охотно признаётся более чем 5 500 компаниями во всём мире.

 

 

 

 

 

 

  

Ньюел Хемпсон Джонс, руководитель програм последипломной подготовки Лондонской школы бизнеса и финансов, и Константин Краснолуцкий, директор TOEIC – Украина, доцент Академии адвокатуры Украины
(London School of Business and Finance School Postgraduate Programmes Manager – Newell Hampson Jones and TOEIC – Ukraine Director Konstantin Krasnolutsky)