Академія адвокатури України

Вступна кампанія '2019

Поради і консультації експертів

Наступні події

RSS

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України

Урядовий контактний центр

Шановні першокурсники,

запрошуємо Вас на урочисту посвяту в студенти Академії адвокатури України!

Посвята у студенти відбудеться 02 вересня 2019 року (понеділок) о 8 год. 30 хв. в приміщенні Академії адвокатури України за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 27.

Просимо обов’язково мати при собі паспорт. До зустрічі!

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, звертайтеся за телефоном (044) 246-57-88.

Шановні студенти,

вітаємо з початком нового навчального року!

Заняття розпочнуться 02 вересня 2019 року (понеділок) о 8 год. 30 хв. Слідкуйте за розкладом і до зустрічі!

Увага!

Конкурсний набір до аспірантури

Академія адвокатури України оголошує конкурсний набір на 2019-2020 навчальний рік до аспірантури для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 081 «Право».
Форма навчання: денна, заочна.
Прийом документів з 02 вересня до 31 жовтня 2019 року.

докладніше

До уваги вступників в магістратуру за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»!

Академія Адвокатури України оголошує додатковий набір для здобуття ступеня магістра за денною та заочною формами навчання.

докладніше

Увага, важливо!

Дні відкритих дверей


Щочетверга з 12:00 до 14:00

Розпочинаємо черговий цикл зустрічей з майбутніми студентами і їх батьками. Завітайте до Академії, поспілкуйтеся з викладачами, ознайомтеся з нашими освітніми програмами і зробіть свідомий вибір своєї майбутньої Alma Mater.

Телефон для довідок:
(044) 246-57-88

 

Новини

додатково...

студентське життя