АКАДЕМІЯ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ


Як підписатись на курс?

Процедура реєстрації (або «підписки») на той чи інший Дистанційний курс дещо відрізняється від традиційної — ми заблокували можливість самостійної реєстрації з огляду на дві важливі обставини:

  • Всі Дистанційні курси, що належать до категорії «Підвищення кваліфікації адвокатів», розраховані виключно на адвокатів, що мають чинне свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю; отже ми маємо пересвідчитись, що особа, яка підписується на певний Курс дійсно є адвокатом.
  • За підсумками проходження Дистанційного курсу видається документ (сертифікат) державного зразка; отже ми маємо пересвідчитись, що персональні дані, які вноситимуться у сертифікат, відповідають дійсності.

Виходячи з цього, порядок реєстрації для проходження Дистанційного курсу є наступним:

  1. Скачайте Реєстраційну форму (у форматі .PDF)
  2. Заповніть її та відправте координаторові проекту будь-яким зручним для Вас способом — електронною поштою, факсом або звичайною поштою (контактні дані — див. нижче)

Протягом кількох днів надані Вами дані будуть перевірені, і після цього Ви отримаєте логін і пароль доступу до обраного Вами дистанційного курсу. Ці реєстраційні дані (логін і пароль) Ви згодом можете самостійно змінити, щоправда у цьому випадку ми не зможемо поновити пароль у разі, якщо Ви його забудете.


 

 

Увага, важливо!

 

  1. Заповнення Реєстраційної форми безпосередньо у веб-переглядачі (браузері) може призвести до помилок. Тому Реєстраційну форму перед заповненням слід завантажити на комп'ютер: для цього натисніть правою кнопкою миші на посиланні і у контекстному меню, що з'явиться, оберіть "Сохранить ссылку как..." (Google Chrome), або "Сохранить объект как..." (FireFox), або "Сохранить по ссылке как..." (Opera) і т.д.
  2. Після заповнення Реєстраційної форми, не забудьте зберегти внесені дані: натисніть Файл -> Сохранить / File -> Save або CTRL + S
  3. Не змінюйте ім'я файлу форми — form1_distributed.pdf


Академія адвокатури України
бульвар Тараса Шевченка, 27
01034 Київ, Україна
http://e-learn.aau.edu.ua
Тел.: (044) 238 2317
Факс: (044) 246 5788
Ел. пошта: e-learn<собака>aau.edu.ua