Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Кафедральні новини

24|02|12

Круглий стіл «Практичне використання наукового потенціалу в розкритті та розслідуванні серійних вбивств, у тому числі поєднаних із сексуальним насильством»24 лютого 2012 року професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України Бояров В.І. брав участь у роботі круглого столу на тему: «Практичне використання наукового потенціалу в розкритті та розслідуванні серійних вбивств, у тому числі поєднаних із сексуальним насильством».

Круглий стіл організований Головним слідчим управлінням МВС України та Донецьким юридичним інститутом МВС України. Під час роботи столу професор Бояров В.І. виступив з доповіддю щодо питань організації розслідування серійних вбивств.

Круглий стіл «Практичне використання наукового потенціалу в розкритті та розслідуванні серійних вбивств, у тому числі поєднаних із сексуальним насильством»

На фото: Учасники заходу. Третій зліва у другому ряду – проф. В.Бояров
Архів новин

07|10|11

Круглий стіл «Становлення системи негласного розслідування у кримінально-процесуальному законодавстві України»07 жовтня 2011 р. в Києві у Національній академії внутрішніх справ (м. Київ) відбувсякруглий стіл «Становлення системи негласного розслідування у кримінально-процесуальному законодавстві України».

У роботі круглого столу прийняли участь відомі науковці-процесуалісти та працівники правоохоронних структур. Дискусія точилася навколо  проекту нового КПК України і, зокрема, глави 21 проекту «Негласні слідчі (розшукові) дії».

В роботі конференції брали участь професори кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України Бояров В.І. (тема виступу: «Використання у кримінально-процесуальному доказуванні результатів провадження негласних слідчих дій») та Кучинська О.П. (тема виступу: «Забезпечення прав обвинуваченого у процесі проведення негласних слідчих дій»).

За результати обговорення прийняті рекомендації щодо внесення суттєвих змін до вказаного проекту, який в листопаді може бути внесений на розгляд Верховної Ради.Архів новин

30|09|11

100 років викладання криміналістики30 вересня 2011 року в Москві (РФ) в Московському державному університеті ім. М.Ломоносова відбулася Міжнародна наукова конференція на тему: «Криміналістика: 100 років викладання у вищих навчальних закладах Росії».

Саме 26 вересня 1911 року видатний криміналіст Сергій Миколайович Трегубов вперше в Росії в Олександрійській Військово-юридичній академії почав викладати курс криміналістики («кримінальна техніка» або «науково-технічні прийоми розслідування злочинів»).

В роботі  конференції прийняли участь багато всесвітньовідомих криміналістів: М.П.Яблоков, В.К.Гавло, Є.П.Іщенко, В.П.Лавров, В.Колдін, В.А.Жбанков, О.Р.Россінська, В.Г.Коломацкий та ін., а також керівники правоохоронних органів Росії, депутати Державної Думи. У виступах йшлося про проблеми викладання криміналістики у вищих навчальних закладах.

На конференції також було прийнято рішення про ініціацію створення Російської асоціації криміналістів.

В роботі конференції взяв участь професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України В.І.Бояров (тема його виступу: «Преподавание криминалистики в Украине в ВУЗе, специализирующемся на подготовке адвокатов»).


 

Міжнародна наукова конференція на тему: «Криміналістика: 100 років викладання у вищих навчальних закладах Росії».

На фото: Доцент В.Бояров біля стенду, де поміж інших праць виставлена книга Т.В.Варфоломеєвої і 2 работи В.Г.Гончаренка

Міжнародна наукова конференція на тему: «Криміналістика: 100 років викладання у вищих навчальних закладах Росії».

На фото: кулуари конференції: Россінська О.Р., Яблоков М.П. та ін.

Міжнародна наукова конференція на тему: «Криміналістика: 100 років викладання у вищих навчальних закладах Росії».

На фото: Доцент В.І.Бояров із завідувачем кафедри криміналістики Московського університету професором Яблоковим М.П.

Міжнародна наукова конференція на тему: «Криміналістика: 100 років викладання у вищих навчальних закладах Росії».

На фото: Доцент В.І.Бояров із професором Є.Є.Центровим

Міжнародна наукова конференція на тему: «Криміналістика: 100 років викладання у вищих навчальних закладах Росії».

На фото: Завідувач кафедри криміналістики Московського університету професор Яблоков М.П. і професор Гавло В.К.

 
Архів новин

11|05|11

Засідання криміналістичних студій11 травня 2011 р. відбулося четверте засідання криміналістичних студій, котрі очолює завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики професор В.І.Гончаренко. Заслухано аналіз проведених самостійно наукових досліджень студентів. На останньому в цьому навчальному році засіданні професор В.І.Гончаренко вручив кожному з учасників криміналістичних студій свою книгу «Вибране». Було зроблено повідомлення, що найближчим часом студійці відвідують Музей криміналістики в Національній Академії внутрішніх справ.
Архів новин

03|04|09

Міжнародна науково-практична конференція3 квітня 2009 року професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України Бояров В.І. взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичній конференції “Засади кримінального судочинства та ї реалізація в законотворчій і правозастосовній діяльності” (присвячена пам’яті професора А.Я.Дубинського), яка організована Київським національним університетом внутрішніх справ.

Під час пленарних засідань професор Бояров В.І. виступив з доповіддю на тему: “Розслідування справ, пов’язаних з техногенними катастрофами: особливості початкового етапу”.Архів новин

21|04|08

Нагородження Владлена Гнатовича ГончаренкаЩиро вітаємо академіка АПрН України, професора, завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України.Архів новин