Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Благодійна діяльність

Майстер-клас: з турботою про дітей!

День 28 вересня 2011 року дітям з вадами слуху однієї з київських організацій УТОГ запам’ятається як ще один день надії, турботи та неймовірних фарб життя. Студія «День творіння» разом з БО «Слов’янський фонд» та студентами Академії адвокатури України до Міжнародного Дня глухих, який відзначається 29 вересня, влаштували дітям справжній майстер-клас із живопису, розпису та малювання. Пензлі, олівці та акварелі стали добрими помічниками для більш ніж десятка діток, очі яких іскрились, немов зірки на небі, від того щастя, що їх бачать і чують!

«Діти завжди потребують турботи та активної уваги з боку дорослих, а особливо ті, які борються зі світом темряви чи безголосся», - зазначив студент 5 курсу Академії адвокатури України, співорганізатор заходу, радник з молодіжної полiтики першого заступника голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Святослав Лешик. – «Ми маємо більше піклуватись про підростаюче покоління. Проводити подібні майстер-класи, тренінги, фестивалі, конкурси, аби діти не відчували своєї немічності, аби вони більше посміхались, розвивали свої творчі здібності і разом з тим прагнули зробити цей світ кращим. Безумовно, для нас – це можливість показати, що ми не байдужі до проблем тих, які варті кращого. Думаю, що цей проект не стане останнім, а тільки продовжить добру традицію благих справ!»

Майстер-клас: з турботою про дітей

На фото: Пензлі, олівці та акварелі стали добрими помічниками для більш ніж десятка діток, очі яких іскрились, немов зірки на небі, від того щастя, що їх бачать і чують!День Святого Миколая (2010 р.)

Щороку в День Святого Миколая студенти Академії адвокатури України вітають діток Міського дитячого притулку №1, продовжуючи благородну місію святого Миколая.

Напередодні свята була проведена благодійна акція. Студентський парламент Академії адвокатури України зібрав багато дитячих речей, іграшок, книг, канцтоварів. Академія ж закупила подарунки-солодощі для кожного малюка.

Радо, гостинно, справжнім концертом зустрічали студентів дітки. І, як завжди, було зворушливе прощання до наступної зустрічі, яка буде 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей.


День Святого Миколая

На фото: студенти та викладачі Академії адвокатури України вітають діток Міського дитячого притулку №1

День Святого Миколая

На фото: студенти та викладачі Академії адвокатури України вітають діток Міського дитячого притулку №1

День Святого Миколая

На фото: студенти та викладачі Академії адвокатури України вітають діток Міського дитячого притулку №1

День Святого Миколая

На фото: вихованці Міського дитячого притулку №1


Уроки доброти (2008 р.)

За традицією у День Святого Миколая і в Міжнародний день захисту дітей студенти Академії адвокатури України відвідують дитячі сиротинці.

З кожним роком географія візитерів розширюється. Спочатку був Дитячий притулок м. Києва, що на вул. Маяковського 23-в. А вже зараз – і Цюрупинський будинок для дітей сиріт-інвалідів з ДЦП, і Білоцерківський притулок для дітей-сиріт, і Вінницький притулок, і притулок у м.Буча, і Чернігівський дитячий притулок.

До цих днів ретельно готуються студенти Академії. Вони підбирають відповідні подарунки своїм підопічним діткам.


 

Чужих дітей не буває (2007 р.)

4 листопада 2007 року ініціативна група АаУ побувала в Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті для дітей-інвалідів. Це вже втретє ініціативна група студентського парламенту, а саме: Куценко Ірина, Брич Юліана, Козинець Уляна, Щербина Ірина, відвідує цей заклад. Поїхали вони не з порожніми руками: повезли для обездолених свою любов, тепло своїх душ, іграшки, спортивний інвентар і речі, які зібрали. Всі студенти були зворушені душевними глибинами і розумовими здібностями фізично обмежених людей.

Після відвідання сиротинцю кожен студент став по-іншому сприймати світ.

Голова департаменту журналістики
Студентського парламенту
Щербина Ірина.

До Всесвітнього дня захисту дітей (2006 р.)

Уже стало доброю традицією – двічі на рік, у День святого Миколая і в Міжнародний день захисту дітей відвідувати тих, кого доля по-материнськи не голубить.

На фото: наші студенти з малечею...

До цих подій студенти Академії адвокатури України готуються по-господарськи; щоб їхати щедро, не з порожніми руками. Оголошуються акції, до яких прилучаються всі, хто має чуйне серце і добру душу. М’які іграшки, книги, набори інтелектуальних ігор, одяг – все потрібне буде діткам. А крім цього, Академія докупляє ще й спортивний інвентар. І все це ми даруємо діткам-інвалідам – сиротам Цюрупинського дитячого будинку, Вінницького дитячого будинку і Київського притулку для дітей-сиріт, за що вони нам безмежно вдячні. Демонструючи свою майстерність у різнобічному мистецтві, а це і малюнок, і писанка, і вишивка, і пісні, і танці; “тяжкі”, “криміногенні діти переконливо доводять, що раз добром нагріте серце – вік не охолоне”.

Академія адвокатури України складає подяку всім студентам, які прилучилися до цієї події, а зокрема: Войцеховській Ірині, Майданик Олені, Кудрик Ірині, Шуфричу Олександру.


Всесвітній день захисту дітей (2005 р.).

Ми небайдужі до тих дітей, які знаходяться в Міському дитячому притулку Києва. Ми часто провідуємо їх і надаємо піклувальну допомогу. Особливо люблять вони наших “театралів” – учасників театральної студії. Крім того, студенти Академії адвокатури Ірина Войцеховська, Максим Казьмін, Олег Шапоренко та Марія Сопінська долучилися до соціальної акції допомоги Дитячому будинку для дітей інвалідів-сиріт, що знаходиться в місті Цюрупинську.

Академія надає піклувальну допомогу знедоленим дітям, проводить з ними заходи з роз’яснення чинного законодавства. Така взаємодія зі школами, дитячими будинками-притулками взаємокорисна, оскільки допомагає майбутнім юристам спостерігати за всіма сторонами життя, пройматися співчуттям і повагою до співгромадян і відчувати потребу у захисті прав і свобод людини.


Для студентів Академії адвокатури стало доброю традицією піклування про дітей-сиріт, які позбавлені батьківського тепла, материнської любові.

Чуйність, повага і розуміння – це ті складові,якими визначаються стосунки між мешканцями дитячих будинків та їхніми "шефами"-студентами.

За своє коротке життя ці хлопці бачили стільки болю і неправди, що бути з ними нечесними неможливо – вони миттєво відчувають брехню. Тому особливо цінним є для нас цей дитячий малюнок, адже він від щирого дитячого серця.

 


На цьому фото:
студентка Університету "Крок" Катерина Аксьонова
та голова студентського парламенту
Академії адвокатури Ірина Войцеховська
з учнями Цюрупинського дитячого будинку-інтернату.

 

3 червня студенти Академії відвідали спеціальний загальноосвітній дитячий будинок "Малятко" змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку і дітей-сиріт з затримкою психічного розвитку. Педагогічний колектив дитячого будинку створив систему по вихованню творчих та індивідуальних здібностей дітей. Тут не лише вчаться, а й малюють, вишивають, займаються писанкарством. Всі роки ансамбль дитячого будинку "Різдвяні сніжинки" є лауреатом всеукраїнських конкурсів. Тому нашим студентам, подивившись концерт маленьких майстрів мистецтва, було дуже приємно подарували їм спортивний інвентар – м'ячі футбольні, волейбольні і тенісні набори. Всі були дуже задоволені.

На фото: студенти Академії дарують м'ячі хлопцям з Вінницького дитячого будинку