Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Державна реєстрації народження фізичної особи

Державна реєстрації народження фізичної особи

Державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові.

Реєстрація народження здійснюється за письмовою або усною заявою заявою батьків чи одного з них за місцем народження дитини або за місцем проживання батьків чи одного з них не пізніще одного місяця з дня народження дитини. У разі порушення батьками цього строку без поважних причин складається протокол про адміністративне правопорущення.

Звертаємо Вашу увагу, що якщо батьки дитини перебувають у шлюбі та мають спільне прізвище, зареєструвати народження дитини може один з батьків або третя особа. В разі, якщо батьки дитини перебувають у шлюбі, але мають різні прізвища при державній реєстрації народження мають бути присутні як батько так і мати дитини.

Одночасно з заявою про державну реєстрацію народження подаються:

  • паспорти або паспорті документи, що посвідчують особи батьків (одного з них);
  • медичне свідоцтво про народження (форма № 103/о), що видається закладом охорони здоров'я незалежно від форм підпорядкування та форм власності, де приймаються пологи;
  • документ, який є підставою внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб; спільна заява матері та батька дитини. які не перебувають між собою у шлюбі, про визнання батьківства; заява матері, яка не перебуває у шлюбі, про внесення відостей про батька відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України).

Документи, що складені іноземною мовою, подаються до відділу державної реєстрації актів цивільного стану разом з їх нотаріально засвідченими перекладами.

Державна реєстрація народження на підставі рішення суду про встановлення факту народження на тимчасово окупованій території України проводиться відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення суду в день надходження такого рішення або будь-яким відділом державної реєстрацї актів цивільного стану в день її пред'явлення заявником.

Державна реєстрація народження тепер можлива у пологовому будинку. Послуга щодо прийому документів, необхідних для отримання свідоцтва про народження, та видачі останнього сьогодні діє в усіх областях України та у місті Києві.

Також у відділах державної реєстрації актів цивільного стану при реєтрації народження дитини можливо подати заяву про реєстрацію місця проживання дитини.

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подаються:

  • письмова заява встановленого зразка;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • квитанція про сплату адміністративного збору у розмірі 13,60 грн.

 

Головний спеціаліст Подільського районного у м. Києві
відділу державної реєстрації актів цивільного стану
Головного територіального управління юстиції у м. Києві

О.Г. Дахно