Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Нагороди і відзнаки

Найбільш вагомі та знакові нагороди, почесні звання і відзнаки, що їх отримала Академія та її співробітники протягом останнього десятиріччя.

У 2012 році:

У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» 15-17 лютого проходила ХV ювілейна Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012». Золоту медаль Академія адвокатури України отримала в номінації «Інформаційно-комунікаційні технології у навчальному процесі закладів освіти». Академії також вручено спеціальну нагороду Виставки – Освітянського Оскара.

Академія адвокатури виступила у номінації «Наукова діяльність» і виборола престижну нагороду – Гран-Прі «Лідер наукової діяльності». Нагадаємо, що на попередній – Другій – Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011» у минулому році Академія адвокатури отримала Гран-прі і звання «Лідер сучасної освіти».

Окрім Гран-прі, Академія адвокатури України отримала також Диплом за активну роботу з модернізації освіти, ректор Т.В.Варфоломеєва нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти, завідуюча відділенням довузівської підготовки Т.О.Закревська – Почесною грамотою за плідну науково-педагогічну діяльність з інноваційної модернізації освіти.

До цих нагород додалася ще й перемога у конкурсі «Кращий виставковий стенд».

У Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» 16 жовтня 2012 р. відбулась IV Національна виставка-презентаціїя «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами виставки є: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Академія стала лауреатом конкурсу 2012 «Інноватика в сучасній освіті» і нагороджена Золотою медаллю у номінації "Організаційно-методична діяльність інститутів післядипломної освіти з упровадження інновацій у діяльність навчальних закладів”.

Академія нагороджена Золотою медаллю у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» – Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра-2012», що проходила 22 листопада 2012 року.

Забезпеченню студентів першим робочим місцем, перспективам після отримання диплому приділяється особлива увага. Академія адвокатури докладає значних зусиль для вирішення цих проблем і має значні здобутки, адже тільки висока якість професійної підготовки може забезпечити успішну кар’єру. Саме враховуючи досягнення у цьому аспекті й реалізацію спеціальних програм сприяння працевлаштуванню випускників Академія нагороджена Золотою медаллю.

Академія адвокатури України 19-20 жовтня взяла учать у XIX Всеукраїнській виставці «Освіта. Робота. Підприємництво» в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки, яку проводив Київський молодіжний центр праці за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ). З метою створення сприятливих умов для вибору майбутньої професії, вирішення проблем працевлаштування та перекваліфікації молоді, на виставку були запрошені представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, кращі національні та закордонні навчальні заклади та кращі роботодавці. Академія адвокатури України була представлена на цій виставці не тільки стендом з інформаційними матеріалами, а й студентами, котрі представляли вуз і скористалися можливістю безпосередньо встановити контакти з представниками компаній, довідувались про вакансії, стажування і кар’єрні програми, отримували консультації з працевлаштування. Номінації і нагороди форматом виставки не передбачалися.

У 2011 році:

 • 2011 року Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра2011» – Золота медаль у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи» удостоєна гранд-при «Лідер вищої освіти України» та золотою медаллю у номінації «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩОЇ ШКОЛИ».
 • Друга Міжнародна виставка «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ – 2011» – гран-прі і звання «Лідер сучасної освіти». Номінація «УПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ КОМПЕТЕНЦІЙ – ЯК ОСНОВА ПІДГОТОВКИ КОНКУРЕНТНОЗДАТНИХ ФАХІВЦІВ У ВИЩІЙ ШКОЛІ».
 • ІII Національна виставка-презентація «Iнноватика в сучасній освіті». Номінація «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» – Золота медаль. 18-20 жовтня 2011 р.

Крим того, отримали нагороди:

 • Диплом ГОНЧАРЕНКО С.В.
 • Диплом ВАРФОЛОМЕЄВІЙ Т.В.
 • Диплом ЗАКРЕВСЬКІЙ Т.
 • Диплом колективу
Академія адвокатури України удостоєна звання «Лідер національної освіти» та нагороджена Золотою медаллю XX Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2011»

У 2010 році:

2010 року нагороджена срібною та золотою медаллю міжнародних виставок навчальних закладів у різних номінаціях.

2010 року за результатами Рейтингу національних вузів «Компас – 2010» посіла шосте місце серед ВНЗ України, в яких найсильніша підготовка з юридичних спеціальностей.

У 2009 році:

2009 року Академія нагороджена срібною медаллю Дванадцятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2009» за перемогу у номінації «Інтеграція науки і освіти – необхідна умова підвищення якості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах».

2009 року газета «Сегодня» опублікувала рейтинг ВНЗ України, за результатами якого Академія адвокатури посіла сьоме місце серед юридичних вузів (перше серед юридичних недержавних вузів), а також дев'яте місце серед усіх ВНЗ.

У 2008 році:

 • СВІДОЦТВО Одинадцятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2008» про нагородження срібною медаллю в номінації «Інноватика у вищій освіті».
 • ПОДЯКА Одинадцятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2008» Варфоломеєвій Тетяні Вікторівні, ректору Академії адвокатури України, за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України.
 • ДИПЛОМ Одинадцятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2008» «За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу».
 • СЕРТИФІКАТ Міжнародного проекту «МАТРА» за активне сприяння впровадженню нового цивільного кодексу, який виконувався Академією адвокатури України спільно з центром міжнародного правового співробітництва (Нідерланди, 2006-2008 рік).
 • ДИПЛОМ Міністерства освіти і науки України та «Ді Ел Ей Пайпер» (міжнародна організація з надання юридичних послуг), у якому висловлюється подяка Академії адвокатури України і засвідчується, що Федусів Олег, студент Академії адвокатури України, став фіналістом Всеукраїнського стипендіального конкурсу «Ді Ел Ей Пайпер» для студентів-правників 2008 р.
Є лауреатом Рейтингу вищих навчальних закладів України «Софія Київська», який засвідчує, що за результатами рейтингу Академія адвокатури України увійшла до складу трьох кращих юридичних вищих навчальних закладів України в 2002 та 2003 роках.
2008 року за результатами Всеукраїнського рейтингу вузів «Компас» посіла 4 місце серед ВНЗ України, в яких найсильніша підготовка з юридичних спеціальностей, та 7 місце серед усіх ВНЗ України, у яких готують професіоналів.

У 2007 році:

 • ДИПЛОМ Десятої Ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2007» про присвоєння почесного звання «ЛІДЕР СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» за багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України.
 • СВІДОЦТВО Десятої Ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2007» про нагородження срібною медаллю у номінації «Інтеграція науки і освіти у вищому навчальному закладі».
 • ДИПЛОМ Десятої Ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2007» «За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу».
 • ПОДЯКА Десятої Ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2007» Варфоломеєвій Тетяні Вікторівні, ректору Академії адвокатури України, за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України.
 • ДИПЛОМ Спілки адвокатів України за впровадження навчальних програм з підвищення кваліфікації адвокатів проекту «МАТРА» у номінації «За підготовку кваліфікованих кадрів для адвокатури» професійного конкурсу «Адвокатура – 2007»
В 2007 році за даними першого в Україні офіційного рейтингу вузів, що проводило Міністерство освіти і науки, Академія посіла четверте місце серед найвідоміших юридичних вузів, і перше місце – серед недержавних юридичних ВНЗ.

У 2006 році:

 • СВІДОЦТВО Дев’ятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2006» про нагородження бронзовою медаллю у номінації «За впровадження нових форм організації навчально-виховного процесу».
 • ДИПЛОМ Дев’ятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2006» «За вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти».
 • ПОДЯКА Дев’ятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2006» Варфоломеєвій Тетяні Вікторівні, ректору Академії адвокатури України, за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України.

У 2005 році:

 • ДИПЛОМ Восьмої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2005» про присвоєння почесного звання «ЛІДЕР СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації освіти.
 • ДИПЛОМ Восьмої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2005» за високі досягнення в педагогічній діяльності та вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти.

У 2004 році:

 • ДИПЛОМ Сьомої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2004» за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.
 • СВІДОЦТВО Сьомої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2004» про нагородження бронзовою медаллю у номінації «Інноваційні педагогічні технології у навчальному процесі».
 • ДИПЛОМ Лауреата Рейтингу вищих навчальних закладів України Софія Київська у номінації юридичних вищих навчальних закладів України у 2003 році за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих юридичних кадрів.
 • ДИПЛОМ Лауреата Всеукраїнського рейтингу «Кращий вищий навчальний заклад України», затверджений IV Конгресом ділових, наукових та творчих кіл України.

У 2003 році:

 • ДИПЛОМ Шостої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2003» за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.
 • ДИПЛОМ Міністерства освіти і науки України та Правління товариства «Знання» України за підготовку висококваліфікованих фахівців.
 • ПОДЯКА Київського міського Голови Варфоломеєвій Тетяні Вікторівні за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, плідну педагогічну діяльність високий професіоналізм.
 • ДИПЛОМ Лауреата Рейтингу вищих навчальних закладів України 2003 року «Софія Київська», який засвідчує, що за результатами рейтингу Академія адвокатури України увійшла до складу трьох кращих юридичних вищих навчальних закладів України в 2002 році.
 • ДИПЛОМ Ювілейної десятої міжнародної виставки «СВІТ ОСВІТИ» за внесок у розвиток міжнародного співробітництва української вищої школи.
 • ДИПЛОМ Спілки адвокатів України за перемогу у І-му Професійному конкурсі «Адвокатура – 2003» в номінації «За підготовку кваліфікованих кадрів для адвокатури».

У 2002 році:

 • ДИПЛОМ П’ятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2002» за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти.
 • ЗОЛОТА МЕДАЛЬ П’ятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2002» у номінації «Кращий дизайн виставкового стенду».
 • ДИПЛОМ за третє місце у змаганнях з майстерності судової промови, що проводились у Донецькому державному університеті при підтримці Британської Ради в Україні та Економіко-правового факультету Молодіжного Центру правових досліджень.
 • ДИПЛОМ за третю премію V всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання 2002/2003 років, якого удостоєні Варфоломеєва Т.В., Гончаренко С.В. у номінації науково-популярні, науково-практичні і довідникові видання в галузі права за видання: «Науково-практичний коментар до Закону України «Про адвокатуру», Законодавство про адвокатуру та адвокатську діяльність»: Збірник нормативних актів; Коментар.
 • ДИПЛОМ переможця ІІІ Всеукраїнського конкурсу на краще професійне досягнення «ЮРИСТ РОКУ», якого удостоєний Гончаренко Владлен Гнатович у номінації ЮРИСТ – ВИКЛАДАЧ за підсумками 2002 року.