Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Школа адвокатської підготовки

Школа адвокатської підготовки
Інституту підвищення кваліфікації Академії адвокатури України

оголошує набір слухачів

Дата початку занять та графік навчальних сесій дивіться, будь ласка, у розділі Календарний план подій

Форма навчання – очно-заочна: передбачаються 2 очні сесії по 1 тижню кожна. В періоди між сесіями – дистанційне навчання. Загальний обсяг аудиторних занять: 64 — 72 години.

Особам, які успішно пройшли навчання у Школі, видається Сертифікат. Увага, важливо! Слід розуміти, що отримання Сертифікату не створює для випускників Школи жодних формальних переваг при складанні кваліфікаційного іспиту.

Вартість навчання у Школі адвокатської підготовки складає 7200 грн. за весь період навчання (станом на 2018/2019 н.р.).

Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі адвокатської майстерності та міжнародної юридичної практики:

Телефон: (044) 288 0529, (044) 246 5740.

E-mail: ipk.aau@aau.edu.ua


Школа адвокатської підготовки Академії адвокатури вперше створена в Україні з метою професійної підготовки до адвокатської діяльності осіб, котрі отримали юридичну освіту і мають намір здобути статус адвоката, набуття ними необхідного практичного досвіду, а також для навчання адвокатській майстерності помічників адвокатів і тих, хто отримав адвокатське свідоцтво і тільки розпочинає адвокатську діяльність.

Школа адвокатської підготовки Академії адвокатури України побудована за принципами, подібними до тих, що покладені в основу діяльності відомих адвокатських навчальних центрів у Франції, Голландії, США та інших країнах, де для здобуття права на адвокатську професію треба навчатися в спеціальних адвокатських навчальних центрах. З організацією таких центрів і їх діяльністю ознайомлювалися у Франції і Нідерландах співавтори концепції Школи проректор зі спеціальної професійної підготовки доктор юридичних наук, доцент А.М.Бірюкова та завідувач кафедри прав людини, міжнародного та європейського права Академії, кандидат юридичних наук, професор С.В.Гончаренко. Крім того, проф. Гончаренко закінчив курси викладачів адвокатської майстерності Національного інституту судової адвокатури (США) (www.nita.org), що дало змогу скористатися кращім досвідом наших зарубіжних колег при створенні Школи та її подальшій діяльності.

Які чинники спонукали до відкриття Школи адвокатської підготовки Академії адвокатури України, хто може навчатися в ній, які програми чекають слухачів цієї Школи? Основні положення про роль адвокатів, прийняті VII Конгресом ООН по запобіганню злочинам, зобов'язують асоціації адвокатів та навчальні інститути забезпечувати професійне навчання адвокатській професії.

Ректор Академії адвокатури Т.Варфоломеєва вручає сертифікати випускникам Школи адвокатської підготовки

 

Школа діє як спеціалізований навчальний центр для опанування основами адвокатської професії, формування високопрофесійного адвокатського корпусу. Навчання в Школі адвокатської підготовки сприятиме юристам, котрі виявляють бажання стати адвокатом, в отриманні належних знань допомагатиме підготуватися до складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. Молоді адвокати і помічники адвокатів зможуть прослухати цикл лекцій з застосування нового законодавства, міжнародних конвенцій, методики ведення адвокатом конкретних категорій цивільних або кримінальних справ, захисту прав людини в міжнародних організаціях.

Таким чином, Школа адвокатської підготовки сприятиме здобути право на заняття адвокатською діяльністю, допоможе стати досвідченим адвокатом, створить умови для відродження в Україні адвокатської еліти, формуванню високопрофесійного адвокатського корпусу. Для належного функціонування адвокатури вкрай необхідними є підготовка до вступу в цю професію і забезпечення навчання особливостям її здійснення.

Практика функціонування Школи адвокатської підготовки свідчить про своєчасність і доцільність її існування і подальшого розвитку.