Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Авторизація на сайті

Для того, щоб отримати доступ до деяких спеціальних розділів (сервісів) цього сайту, слід ввести логін та пароль.

Відповідно до Закону України № 2297-VI «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року просимо підтвердити згоду на обробку Ваших персональних даних, а саме: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, блокування, знеособлення, знищення. Ваші персональні дані, які можуть оброблятися: ім’я, прізвище, по батькові, номер студентського квитка, форма навчання, спеціальність, курс, адреси електронної пошти.

Обробка персональних даних здійснюється з метою авторизації на офіційному сайті Академії адвокатури України для надання студентам і аспірантам Академії доступу до окремих ресурсів цього сайту. Академія адвокатури гарантує захист зазначеної особистої інформації.

Ваша згода на обробку персональних даних може бути відкликана Вами у будь-який момент.Логін:
Пароль:
Так, я підтверджую свою згоду на обробку зазначених вище персональних даних, суб’єктом яких я є.
 
  Запам'ятати мене